Аксесуари

Home  /  Аксесуари

Ми допоможемо обрати найбільш відповідний для Вас стиль з цілою низкою яскравих аксесуарів. Це багаторазові прокладки для грудей, спеціальні подушки, слінги (зокема від фірми «Мякош») та безліч практичних і корисних речей, здатних забезпечити максимальний комфорт під час вагітності та в післяродовий період.

Наприклад, подушка від німецької компанії «ANITA», забезпечує м’яку опору, яка дозволяє розслабитись під час відпочинку, особливо в останні тижні вагітності. Завдяки наповнювачу з мікрогранул подушка легко набуває форми тіла, а згодом і форми малюка.

Подушка використовується матір’ю під час годування, для розвантаження спини, а також як обмежувач для малюка. Також «Anita Maternity» пропонує багаторазові прокладки для грудей. В спеціальному мішку вони легко перуться, виготовлені з натуральної бавовни, приємні для шкіри, і відмінно вбирають вологу. В своїх виробах «АNITA» в основному використовує мікрофібру.

М’яка та ніжна як шовк вона приємно торкається шкіри. Білизна із мікрофібри гігроскопічна та антиалергенна, потребує мінімального догляду (швидко сохне, відмінно тримає форму). Вироби для цього особливого періоду життя повинні вирішувати специфічні завдання — зберігати фігуру,забезпечувати комфорт і хороше самопочуття.