Чи можна при вагітності займатися йогою та пілатесом?

Home  /  Статті  /  Чи можна при вагітності займатися йогою та пілатесом?

On Грудень 13, 2016, Posted by , In Статті, By , With No Comments

Якщо до вагітності ви регулярно відвідували тренажерний зал, то чекаючи на дитину, буде доречно спробувати інший комплекс занять – для вагітних: пілатес і йога. Чи справді це безпечно і чи є взагалі сенс у подібних вправах?

Прихильники силових тренажерів зазвичай з недовірою ставляться до йоги і пілатесу при вагітності, і марно: ці методики допомагають підтримати тіло в формі і підготуватися до пологів – причому не тільки фізично, а й психологічно.

Чи можна при вагітності займатися йогою та пілатесом

Дані методики допомагають освоїти правильне дихання – а саме від цієї навички залежать багато процесів під час переймів. Наприклад, за допомогою йоги і пілатесу ви можете знизити рівень больових відчуттів, розслабити тазові м’язи, наситити кров повітрям, щоб малюк не зазнав під час пологів кисневого голодування. Крім того, сама практика розслаблення позитивно впливає на перебіг родового процесу, допомагаючи керувати емоціями і слухати своє тіло.

Фізичне навантаження при вагітності також дуже корисне. Вправи в цих методиках засновані на розтяжках, що дозволяє тілу стати більш гнучким, зміцнює зв’язки тазу і промежини та підтримує на необхідному рівні тонус скелетних м’язів і мускулатури тазового дна. Від цих якостей безпосередньо залежить не тільки самопочуття майбутньої мами, але і тривалість пологів, і еластичність тканин родових шляхів, що знизить ризик розривів під час пологів.

Пілатес і йогу при вагітності особливо рекомендують при болях у хребті, нерівномірному набиранню ваги, стресах і емоційних перевантаженнях.

У нашому магазині є великий вибір спеціалізованої спортивної білизни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *