На замітку: як підготуватись до вагітності

Home  /  Статті  /  На замітку: як підготуватись до вагітності

Вагітність – щасливий і по-хорошому хвилюючий період у житті кожної жінки. В цей час всі думки майбутньої мами спрямовані на бажання виносити і народити здорового малюка. Але, як правило, з наближенням пологів виникає страх і навіть паніка.

Особливо, якщо мова йде про першу вагітність. Позбутися від подібних відчуттів і налаштуватися на позитив допоможе правильна підготовка до пологів. Вона в свою чергу поділяється на дві складові: психологічну і фізичну.

Що потрібно зробити в першу чергу?

Перший і найважливіший крок – вибір лікаря, який буде вести вагітність. Необхідно віддати перевагу справді кваліфікованому фахівцю, адже мова йде про здоров’я майбутнього малюка.

Після детального огляду та вивчення аналізів лікар призначає попередній план ведення пологів. Дбайливі мами проходять регулярні обстеження протягом всієї вагітності. Таким чином будь-які зміни в стані вагітної і її малюка не залишаться непоміченими.

ввибоати лыкаря вагытный

Психологічна підготовка включає:

Спілкування в групах, читання спеціальної літератури, візуалізацію і аутотренінг, і звісно позитивний настрій.

Все це повинно відбуватися паралельно з медичним аспектом. При цьому в жодному разі не можна виключати психологічні чинники або недооцінювати їх. Важливо пам’ятати, що думки – матеріальні, і настрій майбутньої мами позначається на стані малюка.

читання лытератури для вагытних

Уважна підготовка – запорука успішних пологів

Вагітність передбачає чимале навантаження на жіночий організм, адже в цей час він відповідає за двох. Тому в найвідповідальніший період свого життя жінка повинна зайнятися фізичною підготовкою. Вона передбачає: активний спосіб життя, спеціальні вправи, дихальну гімнастику, масаж.

Комплекси вправ спрямовані на зміцнення м’язів, які сприяють легким і неускладненим пологам. Будь-які вправи повинні бути регулярними, навіть, якщо це звичайний фітнес.

Особливо благотворно на організм вагітної впливають водні процедури. Під час плавання працюють майже всі групи м’язів, зокрема: ніг, черевного преса, спини, рук, промежини.

Лікарі також рекомендують відвідувати курси масажу для вагітних. Масаж сприяє зменшенню набряклості, зняттю напруги і хворобливих відчуттів. Також він активізує кровообіг, в результаті чого збільшується надходження кисню до малюка.

масаж для беременных

Подбай про речі!

Дуже розумно заздалегідь зібрати свої речі і мати їх завжди під рукою, по крайній мірі, за місяць до передбачуваного терміну пологів. Пологи можуть початися несподівано, у вас не вистачить часу зібратися, а незібрана сумка  –  може лише погіршити вашу нервозність.

Зазвичай це: документи, легка їжа, постільна білизна, одяг та взуття для мами і одяг для немовлятка, посуд, косметичні засоби і т. п.

Приїхавши у пологовий будинок, вам знадобиться одна, а можливо й дві нічні сорочки. У  магазині-салоні 9 місяців ви можете обрати якісну та стильну нічну сорочку або піжаму для себе.Shine-нічна-сорочка-червоні-сердечка-

Деякі пологові будинки  дають список речей, які породілля має взяти з собою. Тому буде доречним, подзвонити у лікарню і запитати, що саме вам потрібно підготувати.

собрать вещи в ротдом

Зібрану сумку поставте в певне місце, попередивши про це тих, хто може супроводжувати вас у пологовий будинок. Також потрібно передбачити можливість, що потуги можуть застати вас поза домом. На цей випадок ваша помічниця (наприклад, подруга чи мама) повинна мати ключ від вашого будинку, щоб доставити сумку з речами в пологовий будинок. Заздалегідь зв’яжіться з пологовим будинком, де ви бажаєте народжувати, і запитайте, чи потрібно захоплювати необхідне приладдя для дитини. У деяких пологових будинках прийнято надавати породіллям свої фірмові пелюшки, підгузники, марлю, пляшечки і штучне харчування, якщо у вас ще немає молока.

Будьте уважні до себе. І тоді пологи пройдуть легко і без ускладнень!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *