Найзручніша подушка для вагітних – безпечна подушка!

Home  /  Статті  /  Найзручніша подушка для вагітних – безпечна подушка!

Вчені давно довели правильна подушка творить чудеса і відновлює психологічну та енергетичну рівновагу в організмі на весь день. Мільйони жителів віддають перевагу таким подушкам, які мають унікальні властивості, забезпечують комфортний і солодкий сон протягом всієї ночі. А для майбутніх мам зручна подушка узагалі запорука хорошого самопочуття.

Виношування дитини важка робота, і щоб впоратися з нею, вагітній жінці потрібно як слід відпочивати вночі. Звичайно ж, наші мами і бабусі успішно обходилися і без цього, але в наш час стреси, погана екологія і маса інших малоприємних факторів роблять процес виношування дитини важчим. Маючи спеціальну подушку для вагітних виношування малюка стане більш простим та приємним. Адже нарешті вагітна буде висипатися і відпочивати як слід!

вибір подушки для вагітних

На даний момент існує безліч різних подушок для вагітних, які пропонують вашій увазі. Чи серед них безпечні для майбутніх мам вироби? Що ж відрізняє подушки для вагітних один від одної?

  • форма Тут найбільше грають роль ваші особисті переваги. Багато сперечаються на форумах, яка форма подушки найзручніша рогаликом, у формі підкови або крил метелика, існує величезна кількість варіантів.
  • розмір Тут важливий ріст вагітної жінки, а також розміри спального місця. Для невисоких майбутніх мам підійдуть розміри подушок з довжиною поменше. Панночкам з модельним ростом буде зручніше на великих подушках. Також невелику подушечку буде зручно брати з собою в поїздки або в лікарню, якщо перебування там буде необхідним.
  • ціна Економити в такій справі ми не радимо. Адже недорога подушка може виявитися неякісною (хороші матеріали рідко дешеві за ціною), а здоров’я вагітної жінки таке крихке!
    Вибирайте тільки перевірених виробників з гарантією якості, не соромлячись, запитуйте про наповнювачі у торгових представників і продавців.
  • якість Це, мабуть, найголовніший фактор, який ви повинні ретельно перевірити. Має значення те, який наповнювач використовується, з якого матеріалу шиють саму подушку і її наволочку.

Купувати слід тільки 100% якісний виріб, адже на кону здоров’я вагітної жінки і майбутнього малюка!

Безпечна подушка зазвичай має гіпоалергенний матеріал, який не вбирає запаху, вологістійкий і не схильний до цвілі (у такому не заведуться кліщі або інші неприємні “співмешканці”; не боїться прання в машинці.
Магазин-салон 9 місяців гарантує вам відмінну якість, екологічність і довговічність наших подушок для вагітних!
Купити подушку для вагітних в нашому магазині! Ми допоможемо підібрати найбільш зручну вам модель.

9 місяців львів 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *