Що одягнути вдома? Особливості домашнього одягу для вагітних.

Home  /  Статті  /  Що одягнути вдома? Особливості домашнього одягу для вагітних.

Жінка в декретній відпустці проводить вдома дуже багато часу. Та й взагалі, у повсякденному житті для жінки вдома завжди знаходиться багато справ. Тому краще віддати перевагу зручному, домашньому одягу, який не утрудняє рухів, з м’яких еластичних і гігроскопічних тканин.

Вважається, що домашній одяг взагалі повинен бути зручним і немарким. А для вагітних жінок вимог ще більше, адже зростаючий живіт все більше обмежує рухи і тіло втомлюється частіше. Тому домашні справи робити стає все складніше і складніше.

Чому віддати перевагу при підборі домашнього одягу для вагітних?

Тут декілька тонкощів. Перш за все, варто врахувати статус майбутньої мами. У деяких сім’ях неприпустимо ходити вдома в тренувальних костюмах і так далі. Тому до підбору одягу в такому випадку доведеться підійти більш ретельно. Наприклад, пасуватимуть домашні сукні для вагітних і годуючих мам. Які відрізняються і вишуканістю, і елегантністю.

Якщо строгих правил щодо одягу в родині немає, тоді майбутні мами зазвичай обирають плаття-халат. У нашому магазині-салоні 9 Місяців є гарний вибір зручних, якісних, а водночас й стильних халатів для вагітних.

Халат-LUPO-400x600

Також підійде і домашній брючний костюм. Такі костюми дуже практичні. Їх можна надягати не тільки вдома, а й на природу з родиною і друзями, і просто вийти на подвір’я подихати свіжим повітрям. Великий вибір костюмів також можна можна переглянути у нашому магазині-салоні.

Друге, на що важливо звернути увагу при підборі домашнього одягу для вагітних, це зручний крій. Будь-який одяг для майбутньої мами повинен забезпечувати свободу рухів в будь-якому положенні.

Оскільки зі зростанням терміну вагітності гормональна система жінки все більше розбудовується, то майбутня мама починає частіше потіти. Тим більше при заняттях домашніми справами, особливо на кухні. Тому третє правило для домашнього одягу для вагітних і годуючих мам  -це висока гігроскопічність, натуральність і зносостійкість. Особливо важлива натуральність волокон, оскільки шкіра стає більш чутливою і з’являється ймовірність алергічних реакцій.

Ну і звичайно, одяг для вагітних в будь-якому випадку повинен бути яскравим і красивим. Чому важливо вдома одягатися акуратно і красиво?

Перш за все, звичайно, для себе коханої. Красивий якісний одяг, акуратна зачіска  – створюють такий же настрій. Не варто говорити, що вас ніхто не бачить. Адже ви самі та члени вашої родини зможуть полюбуватись вашим охайним виглядом.

Davi-штани-джоггери-сірі

Та як ж тоді щодо обвислих старих одежинок і сяк-так причесаного волосся?

Діти дивляться завжди на батьків. У разі, якщо в родині вже є діти, то мама – це приклад для наслідування в плані естетики і взаємин. Тому домашній одяг також грає виховну роль. Часто на користь старого поношеного одягу встає аргумент, що новий одяг коштує дорого. Зрозуміло, не у всіх бюджет «гумовий і нескінченний». Тому слід купувати одяг гарної якості, який прослужить довго.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *